Krüger Chocodelissia Kakao extra ciemne

Krüger 5901716995367 5901716995367
Krüger Chocodelissia Kakao extra ciemne

8,51 zł

Data przydatności: 2028-01-31

8.51 PLN
Kruger kakao extra ciemne w proszku Kruger kakao extra ciemne w proszku
o obniżonej zawartości tłuszczu 80 g
94,75zł/kg

Cena: 7,58 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-30
Krüger Kakao 100 % Krüger Kakao 100 %
80 g
118,13zł/kg

Cena: 9,45 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-30
Kruger kakao extra ciemne w proszku Kruger kakao extra ciemne w proszku
o obniżonej zawartości tłuszczu 200 g
76,85zł/kg

Cena: 15,37 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5