YUMMY! Kisiel do kubka smak szarlotka

Krüger 5901716996302
55
Ok.YUMMY! Kisiel do kubka smak szarlotka
33YUMMY! Kisiel do kubka smak szarlotka
5901716996302
YUMMY! Kisiel do kubka smak szarlotka

1,25 zł

Data przydatności: 2028-04-30

1.25 PLN

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 3/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek | 2026-06-11 12:59:09

    Ok.



YUMMY! Kisiel do kubka smak YUMMY! Kisiel do kubka smak
owoce leśne 30 g
41,67zł/kg

Cena: 1,25 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2028-04-30
YUMMY! Kisiel do kubka smak YUMMY! Kisiel do kubka smak
wiśniowy 30 g
41,67zł/kg

Cena: 1,25 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-04-30
YUMMY! Kisiel do kubka smak YUMMY! Kisiel do kubka smak
malinowy 30 g
41,67zł/kg

Cena: 1,25 zł

PLN
1
53
Data przyd. 2028-03-30

Kup 35 po 1,23zł do koszyka

YUMMY! Kisiel do kubka smak YUMMY! Kisiel do kubka smak
truskawkowy 30 g
41,67zł/kg

Cena: 1,25 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2028-04-30
YUMMY! Kisiel do kubka smak orange YUMMY! Kisiel do kubka smak orange
pumpkin spice 30 g
40,33zł/kg

Cena: 1,21 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-11-11
YUMMY! Kisiel do kubka smak YUMMY! Kisiel do kubka smak
ciasteczko korzenne z cynamonem i miodem 30 g
41,67zł/kg

Cena: 1,25 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-10-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5