Krüger Desseria Galaretka smak cytrynowy z kwiatem jaśminu

Krüger 5901716996647 5901716996647
Krüger Desseria Galaretka smak cytrynowy z kwiatem jaśminu

2,16 zł

Data przydatności: 2027-06-30

2.16 PLN
Desseria Galaretka smak truskawkowy Desseria Galaretka smak truskawkowy
75 g
25,33zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2028-06-30

Kup 25 po 1,87zł do koszyka

Desseria Galaretka smak malinowy Desseria Galaretka smak malinowy
75 g
23,33zł/kg

Cena: 1,75 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2028-05-30

Kup 25 po 1,72zł do koszyka

Desseria Galaretka Desseria Galaretka
smak pomarańczowy 75 g
25,33zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Krüger Desseria Galaretka smak Krüger Desseria Galaretka smak
malinowy z kwiatem róży 75 g
28,27zł/kg

Cena: 2,12 zł

PLN
1
41
Data przyd. 2028-01-31

Kup 25 po 2,09zł do koszyka

Krüger Desseria Galaretka smak Krüger Desseria Galaretka smak
truskawkowy z kwiatem hibiskusa 75 g
28,80zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Desseria Galaretka Krüger Desseria Galaretka
smak mango - marakuja 75 g
28,80zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2028-03-30
Krüger Desseria Galaretka Krüger Desseria Galaretka
przezroczysta smak liczi 75 g
28,80zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-03-30
Krüger Desseria Galaretka Krüger Desseria Galaretka
smak truskawka- arbuz 75 g
28,80zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2028-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5