YUMMY! Kisiel do kubka smak malinowy

Krüger 5901716994049
55
DobryYUMMY! Kisiel do kubka smak malinowy
52YUMMY! Kisiel do kubka smak malinowy
5901716994049
YUMMY! Kisiel do kubka smak malinowy

1,25 zł

expiry date: 2028-03-30

Kup 35 po 1,23zł do koszyka

1.25 PLN
Cukier, skrobia, maliny liofilizowane (1,6%); regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat, kwas L-askorbinowy (witamina C); sól, barwniki: antocyjany i kurkumina.
Produkt może zawierać mleko.

Wartość odżywcza produktu po przygotowaniu w 100g:
wartość energetyczna 256 kJ/60 kcal
tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany 15 g
w tym cukry 8,5 g
błonnik 0,1 g
białko <0,5 g
sól 0,04 g
witamina C 7,3 mg (9%**)

Idealny owocowy deser lub drugie śniadanie z kawałkami malin!

Storage:
Przechowywać w suchym miejscu.

Cooking guidelines:
Do kubka wlać 175 ml wrzącej wody (¾ kubka). Wsypać powoli zawartość torebki, cały czas mieszając. Energicznie mieszać łyżeczką do uzyskania gładkiej konsystencji.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek | 2025-08-29 14:51:59

    Dobry




Kruger Kruger YUMMY! Mug kissel Kruger Kruger YUMMY! Mug kissel
- forest fruit flavor 30 g
41,67zł/kg

price: 1,25 zł

PLN
1
26
expiry date 2028-04-30
Kruger Kruger YUMMY! Cherry flavor Kruger Kruger YUMMY! Cherry flavor
mug kissel 30 g
41,67zł/kg

price: 1,25 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-04-30
Kruger Kruger YUMMY! Strawberry Kruger Kruger YUMMY! Strawberry
flavor jelly in a cup 30 g
41,67zł/kg

price: 1,25 zł

PLN
1
23
expiry date 2028-04-30
Kruger YUMMY! Apple pie flavored Kruger YUMMY! Apple pie flavored
jelly for a cup 30 g
41,67zł/kg

price: 1,25 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-04-30
Kruger YUMMY! Orange Pumpkin Spice Kruger YUMMY! Orange Pumpkin Spice
Cup Jelly 30 g
40,33zł/kg

price: 1,21 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-11-11
Kruger YUMMY! Jelly for a cup Kruger YUMMY! Jelly for a cup
flavored spice cookie with cinnamon and honey 30 g
41,67zł/kg

price: 1,25 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-10-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5