YUMMY! Kisiel do kubka smak malinowy

Krüger 5901716994049
55
DobryYUMMY! Kisiel do kubka smak malinowy
52YUMMY! Kisiel do kubka smak malinowy
5901716994049
YUMMY! Kisiel do kubka smak malinowy

1,25 zł

date d'expiration: 2028-03-30

Kup 35 po 1,23zł do koszyka

1.25 PLN
Cukier, skrobia, maliny liofilizowane (1,6%); regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat, kwas L-askorbinowy (witamina C); sól, barwniki: antocyjany i kurkumina.
Produkt może zawierać mleko.

Wartość odżywcza produktu po przygotowaniu w 100g:
wartość energetyczna 256 kJ/60 kcal
tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany 15 g
w tym cukry 8,5 g
błonnik 0,1 g
białko <0,5 g
sól 0,04 g
witamina C 7,3 mg (9%**)

Idealny owocowy deser lub drugie śniadanie z kawałkami malin!

Conservation:
Przechowywać w suchym miejscu.

Instructions de préparation:
Do kubka wlać 175 ml wrzącej wody (¾ kubka). Wsypać powoli zawartość torebki, cały czas mieszając. Energicznie mieszać łyżeczką do uzyskania gładkiej konsystencji.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek | 2025-08-29 14:51:59

    Dobry




Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak
30 g
41,67zł/kg

prix: 1,25 zł

PLN
1
26
date d'expiration 2028-04-30
Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak
30 g
41,67zł/kg

prix: 1,25 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2028-04-30
Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak
30 g
41,67zł/kg

prix: 1,25 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2028-04-30
Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak
30 g
41,67zł/kg

prix: 1,25 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-04-30
Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak
orange 30 g
40,33zł/kg

prix: 1,21 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-11-11
Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak Kruger YUMMY! Kisiel do kubka smak
30 g
41,67zł/kg

prix: 1,25 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-10-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5